Анікеєва Лідія Максимівна |
обрана по виборчому округу № 10 від міської організації Партії Регіонів |
Бабаян Борис Беникович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Бабічев Олександр Іванович |
обраний по виборчому округу № 33 від міської організації Партії Регіонів |
Благушин Вадим Борисович |
обраний по виборчому округу № 27 від міської організації Партії Регіонів |
Болдир Олександр Васильович |
обраний по виборчому округу № 3 від міської організації Партії Регіонів |
Бурков Дмитро Юрійович |
обраний за списком міської організації політичної партії "Сильна Україна" |
Вакуленко Василь Іванович |
обраний по виборчому округу № 31 від міської організації Партії Регіонів |
Волощенко Сергій Віталійович |
обраний за списком міської організації Комуністичної партії України |
Гаврик Сергій Юрійович |
обраний по виборчому округу № 12 від міської організації Партії Регіонів |
Галінкін Валерій Йосипович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Голубенко Олександр Леонідович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Горбаньов Олександр Михайлович |
обраний за списком міської організації Комуністичної партії України |
Горбенко Руслан Олександрович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Горбунов Геннадій Петрович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Гундар Сергій Анатолійович |
обраний по виборчому округу № 22 від міської організації Партії Регіонів |
Давидов Сергій Іванович |
обраний за списком міської організації політичної партії "Сильна Україна" |
Діброва Ганна Єгорівна |
обрана по виборчому округу № 19 від міської організації Партії Регіонів |
Доброхотова Ганна Вікторівна |
обрана по виборчому округу № 6 від міської організації Партії Регіонів |
Желдак Леокадія Олександрівна |
обрана за списком міської організації Партії Регіонів |
Зеленська Ганна Володимирівна |
обрана за списком міської організації Партії Регіонів |
Іванов Олександр Іванович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Калініченко Ольга Іванівна |
обрана за списком міської організації Партії Регіонів |
Картавцева Лідія Іванівна |
обрана по виборчому округу № 7 від міської організації Партії Регіонів |
Катран Володимир Васильович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Керницький Валерій Богданович |
обраний по виборчому округу № 21 від міської організації Партії Регіонів |
Кірік Юрій Володимирович |
обраний по виборчому округу № 18 від міської організації Партії Регіонів |
Коваль Олег Валерійович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Коваль Вадим Васильович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Ковальов Олександр Михайлович |
обраний по виборчому округу № 5 від міської організації Партії Регіонів |
Козакова Тетяна Юліївна |
обрана за списком міської організації Партії Регіонів |
Колесніков Олександр Іванович |
обраний по виборчому округу № 30 від міської організації Партії Регіонів |
Комісаренко Вікторія Володимирівна |
обрана за списком міської організації політичної партії "Фронт Змін" |
Корніенко Володимир Леонідович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Кочура Олександр Васильович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Кошман Юрій Костянтинович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Кулінченко Володимир Васильович |
обраний по виборчому округу № 24 від міської організації Партії Регіонів |
Кушнарев Стефан Ігнатович |
обраний по виборчому округу № 15 від міської організації Партії Регіонів |
Ландік Роман Володимирович |
обраний по виборчому округу № 34 від міської організації Партії Регіонів |
Лібстер Сергій Борисович |
обраний по виборчому округу № 17 від міської організації Партії Регіонів |
Ліскі Ігор Іванович |
обраний за списком міської організації політичної партії "Фронт Змін" |
Лук'янчиков Анатолій Васильович |
обраний по виборчому округу № 2 від міської організації Партії Регіонів |
Максимець Наталія Анатоліївна |
обрана за списком міської організації Комуністичної партії України |
Махно Анатолій Павлович |
обраний по виборчому округу № 28 від міської організації Партії Регіонів |
Мельников Сергій Олександрович |
обраний за списком міської організації Комуністичної партії України |
Михайленко Ельвіра Леонідівна |
обрана по виборчому округу № 36 від міської організації Партії Регіонів |
Міхєєв Сергій Олександрович |
обраний по виборчому округу № 14 від міської організації Партії Регіонів |
Міщенко Михайло Володимирович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Морозов Геннадій Вікторович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Овчаренко Микола Олексійович |
обраний по виборчому округу № 1 від міської організації Партії Регіонів |
Орцев Ігор Володимирович |
обраний за списком міської організації Комуністичної партії України |
Охмат Віталій Юрійович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Петраков Сергій Іванович |
обраний по виборчому округу № 35 від міської організації Партії Регіонів |
Підтинна Алла Аркадіївна |
обрана по виборчому округу № 8 від міської організації Партії Регіонів |
Полунін Володимир Миколайович |
обраний по виборчому округу № 9 від міської організації партії "Українські соціал-демократи" |
Попов Валентин Владленович |
обраний за списком міської організації Комуністичної партії України |
Попова Катерина Вікторівна |
обрана за списком міської організації Комуністичної партії України |
Свєтлов Вячеслав Євгенович |
обраний по виборчому округу № 25 від міської організації Партії Регіонів |
Седих Ігор Сергійович |
обраний по виборчому округу № 32 від міської організації Партії Регіонів |
Сирота Володимир Якович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Сімрок Василь Васильович |
обраний по виборчому округу № 38 від міської організації Партії Регіонів |
Скляров Володимир Петрович |
обраний по виборчому округу № 16 від міської організації Партії Регіонів |
Сокіл Леонід Олександрович |
обраний по виборчому округу № 23 від міської організації Партії Регіонів |
Терещенко Оксана Андріївна |
обрана за списком міської організації Партії Регіонів |
Тушнова Ірина Олександрівна |
обрана по виборчому округу № 26 від міської організації Партії Регіонів |
Федченко Олена Миколаївна |
обрана за списком міської організації Партії Регіонів |
Філіпський Олександр Михайлович |
обраний за списком міської організації Комуністичної партії України |
Холод Іван Степанович |
обраний по виборчому округу № 13 від міської організації Партії Регіонів |
Чекер Валерій Миколайович |
обраний по виборчому округу № 11 від міської організації Партії Регіонів |
Четвертак Сергій Жоржович |
обраний по виборчому округу № 37 від міської організації Партії Регіонів |
Шахов Сергій Вячеславович |
обраний по виборчому округу № 4 від міської організації Партії Регіонів |
Шведюк Степан Васильович |
обраний по виборчому округу № 20 від міської організації Партії Регіонів |
Шкура Віктор Михайлович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Шонін Сергій Геннадійович |
обраний за списком міської організації Партії Регіонів |
Юров Юрій Павлович |
обраний за списком міської організації Комуністичної партії України |